Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.


Výhradní distributor značky Sonoff pro ČR a Slovensko

Jak automatizovat a vzdáleně ovládat svoji domácnost či kancelář bez složitých instalací, programování a vysokých investic.

Pokud hledáte chytré osvětlení, výrobky jako je chytrá zásuvka, chytré vypínače na měření spotřeby elektrické energie, zařízení, která spolupracují s Google Home, Google Assistant nebo s Amazon Alexa, pak jste tady správně.

Naleznete zde kompletní sortiment chytrých vypínačů Sonoff, které Vám umožní řídit elektrické spotřebiče tzv. "inteligentně" na dálku pomocí Vašeho mobilního telefonu.

Jediné, co k tomu potřebujete jsou naše chytré vypínače, mobilní telefon nebo tablet (iOS nebo Android), přístup k internetu a mobilní aplikaci eWeLink, jejíž stažení a používání je naprosto zdarma.

Celý systém využívá jedno z nejspolehlivějších a nejbezpečnějsích cloudových prostředí Amazon Web Services (AWS) a je také naprosto zdarma.

__________________________

Přečtěte si, jak nás hodnotí naši zákazníci
Poslední recenze z Heureka

  1. Úvod
  2. Co je to Tuya
Co je to Tuya

Tuya je nová platforma pro internet věcí. Je to v podstatě konkurence eWeLinku.

Většina výrobců zařízení, která dnes prodáváme, se mohou rozhodnout, jestli své zařízení osadí chipem od eWeLink (firma CoolKit) nebo od Tuya. Sonoff (firma ITEAD) ale Tuyu patrně nebude nikdy podporovat, protože ITEAD vlastní část firmy CollKit a CoolKit vlastní část firmy ITEAD.

IoT platformu Tuya založil čínský podnikatel Jerry Wang, bývalý ředitel Alibaba Group. Na vývoj aplikace získal od investorů z celého světa (Čína, Austrálie, USA…) po čtyřech letech vlastního vývoje (v červenci 2018) jednu z největších investic v historii IoT, a to ve výši $200 milionů USD.

Tuya dnes podporuje cca 30 000 různých produktů ve 100 kategoriích a v říjnu 2018 oznámila 100 milionů aktivních chytrých zařízení ve 200 zemích. Servery Tuya běží na AWS (Amazon Web Services) a zpracovávají denně na 50 miliard požadavků.

 

 

Tuya splňuje ty nejnáročnější požadavky na bezpečnost

 

V našem obchodě budou v nejbližších měsících také přibývat různá zařízení, podporující platformu Tuya.

 

 

Už dnes u nás najdete první vlaštovky, které postupně testujeme, píšeme na ně návody a učíme se je používat a naplno využívat jejich potenciál.

 

Pokačovat na

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.