Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.


Výhradní distributor značky Sonoff pro ČR a Slovensko

Jak automatizovat a vzdáleně ovládat svoji domácnost či kancelář bez složitých instalací, programování a vysokých investic.

Pokud hledáte chytré osvětlení, výrobky jako je chytrá zásuvka, chytré vypínače na měření spotřeby elektrické energie, zařízení, která spolupracují s Google Home, Google Assistant nebo s Amazon Alexa, pak jste tady správně.

Naleznete zde kompletní sortiment chytrých vypínačů Sonoff, které Vám umožní řídit elektrické spotřebiče tzv. "inteligentně" na dálku pomocí Vašeho mobilního telefonu.

Jediné, co k tomu potřebujete jsou naše chytré vypínače, mobilní telefon nebo tablet (iOS nebo Android), přístup k internetu a mobilní aplikaci eWeLink, jejíž stažení a používání je naprosto zdarma.

Celý systém využívá jedno z nejspolehlivějších a nejbezpečnějsích cloudových prostředí Amazon Web Services (AWS) a je také naprosto zdarma.

__________________________

Přečtěte si, jak nás hodnotí naši zákazníci
Poslední recenze z Heureka

 1. Úvod
 2. Tuya - první kroky s aplikací
Tuya - první kroky s aplikací

Pro Android i iOS jsou k dispozici 2 aplikace “Tuya Smart” a “Smart Life - Smart Living”, které jsou v podstatě stejné. Jde patrně o nějaké licenční záležitosti, ale to nás nemusí moc zajímat.

                

 

Odkazy na aplikace pro Android

Tuya Smart

Smart Life - Smart Living

 

Odkazy na aplikace pro iOS

Tuya Smart

Smart Life - Smart Living

 

Já osobně používám Smart Life, protože v určité době podporovala IFTTT a ta druhá (patrně) ne. Dnes je to ale asi jedno, protože jsem v nich nenašel rozdíl. Pokud nějaký zásadní rozdíl najdete, dejte nám prosím vědět.

Účet, který si pro jednu či druhou vytvoříte, je pak funkční v obou aplikacích, ale spárovaná zařízení se budou zobrazovat pouze v jedné. Proto doporučujeme používat (do telefonu nainstalovat) pouze jednu z nich.

 1. Nainstalujte aplikaci
 2. Aplikace se automaticky přepne do jazyka, v jakém běžně používáte telefon. Jako vždy, čeština není vždy úplně dokonalá :)
 3. Při prvním spuštění klikněte na “Registrovat” a postupujte aplikaci, která Vás přehledně a srozumitelně provede registrací nového účtu
  • Zadejte emailovou adresu, na kterou bude Váš účet veden
  • Potvrďte vlastnictví emailové adresy zadáním kódu, který na ni přijde
  • Nastavte si bezpečné heslo
  • Vytvořte “Home”, zde je to nazváno jako “Rodina”
  • Zadejte název Vaší domácnosti a polohu na mapě (ta je potřeba například pro počasí)

             

 

Hotovo - můžete přidat nové Tuya zařízení – ukázka přidání nového PIR čidla zde.

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.