


Výhradní distributor značky Sonoff pro ČR a Slovensko
Jak automatizovat a vzdáleně ovládat svoji domácnost či kancelář bez složitých instalací, programování a vysokých investic.
Pokud hledáte chytré osvětlení, výrobky jako je chytrá zásuvka, chytré vypínače na měření spotřeby elektrické energie, zařízení, která spolupracují s Google Home, Google Assistant nebo s Amazon Alexa, pak jste tady správně.
Naleznete zde kompletní sortiment chytrých vypínačů Sonoff, které Vám umožní řídit elektrické spotřebiče tzv. "inteligentně" na dálku pomocí Vašeho mobilního telefonu.
Jediné, co k tomu potřebujete jsou naše chytré vypínače, mobilní telefon nebo tablet (iOS nebo Android), přístup k internetu a mobilní aplikaci eWeLink, jejíž stažení a používání je naprosto zdarma.
Celý systém využívá jedno z nejspolehlivějších a nejbezpečnějsích cloudových prostředí Amazon Web Services (AWS) a je také naprosto zdarma.
__________________________
Přečtěte si, jak nás hodnotí naši zákazníci
Poslední recenze z Heureka
- Úvod
- Tasmota, Home Assistant
- Home Assistant Server UMAX
Home Assistant Server UMAX

- Kompletní specifikace
- Komentáře 1
- Ke stažení
- Home Assistant Server UMAXcca týden12 999 Kč10 743 Kč bez DPH
Home Assistant Server, běžící na minipočítači UMAX U-Box J50. Tento HW doporučujeme pro firemní zákazníky a pro "kritické" instalace, kde záleží na 100% spolehlivosti.
Cena zahrnuje:
- UMAX U-Box J50
- SSD disk 120 GB - standardně není disk součástí tohoto mini počítače (možno za příplatek rozšířit)
- Instalaci a konfiguraci Linux serveru - Ubuntu Server 18.04.1 LTS - 64bit
- Instalaci a základní konfiguraci serveru Home Assistant, včetně MQTT brokeru Mosquitto a dalších služeb, potřebných pro úspěšnou integraci spínačů, vybavených FW Tasmota
- Hodinové online školení (možno rozdělit na více bloků, např. 3x 20 minut)
- Minipočítač UMAX U-Box J50 je ideální HW pro Home Assistant server. Narozdíl od Raspberry přináší zejména vyšší výkon a tím svižnější konfiguraci a ovládání, ale hlavně přináší výrazně vyšší spolehlivost (zejména na straně úložiště).
- Srdcem počítače je nejnovější procesor Intel Pentimum J5005 z rodiny Gemini Lake, který je vyráběn na 14nm procesu a je doplněný grafikou Intel 9.generace známé u procesorů Skylake. Operační paměť typu DDR4 má velikost 4GB a spolu s procesorem zajišťuje plynulý a úsporný provoz počítače.
- Umax U-Box J50 má patentovaný design chlazení bez použití ventilátoru, díky němuž můžete používat Mini PC 24 x 7 hodin v týdnu. Úsporné komponenty zaručí velmi nízkou spotřebu energie max. 20W oproti běžným počítačům a notebookům se spotřebou 200W.
Konkrétní nastavení a konfigurace bude provedena na přání zákazníka.
Protože se v podstatě jedná o vývoj SW na zakázku a žádné 2 zakázky nejsou stejné, dodba dodání se pohybuje od jednoho týdne až do jednoho měsíce, podle složitosti konrétního zadání.