Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
Blog
Tuya - první kroky s aplikací
29.09.2021
Tuya - první kroky s aplikací
Pro Android i iOS jsou k dispozici 2 aplikace “Tuya Smart” a “Smart Life - Smart Living”, které jsou v podstatě stejné. číst celé
Vytvoření nového účtu eWeLink
10.06.2021
Vytvoření nového účtu eWeLink
Nedaří se vám registrace do aplikace eWeLink? Připravili jsme pro vás bodový návod jak postupovat. číst celé
Co je Tuya
20.05.2021
Co je Tuya
Tuya je nová platforma pro internet věcí. Je to v podstatě konkurence eWeLinku. číst celé
Zobrazit všechny články


Výhradní distributor značky Sonoff pro ČR a Slovensko

Jak automatizovat a vzdáleně ovládat svoji domácnost či kancelář bez složitých instalací, programování a vysokých investic.

Pokud hledáte chytré osvětlení, výrobky jako je chytrá zásuvka, chytré vypínače na měření spotřeby elektrické energie, zařízení, která spolupracují s Google Home, Google Assistant nebo s Amazon Alexa, pak jste tady správně.

Naleznete zde kompletní sortiment chytrých vypínačů Sonoff, které Vám umožní řídit elektrické spotřebiče tzv. "inteligentně" a na dálku pomocí Vašeho mobilního telefonu.

Jediné, co k tomu potřebujete jsou naše chytré vypínače, mobilní telefon nebo tablet (iOS nebo Android), přístup k internetu a mobilní aplikaci eWeLink, jejíž stažení a používání je naprosto zdarma.

Celý systém využívá jedno z nejspolehlivějších a nejbezpečnějsích cloudových prostředí Amazon Web Services (AWS) a je také naprosto zdarma.

__________________________

Přečtěte si, jak nás hodnotí naši zákazníci
Poslední recenze z Heureka

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Co je Tuya
20.05.2021

Co je Tuya

Tuya je nová platforma pro internet věcí. Je to v podstatě konkurence eWeLinku.

Většina výrobců WiFi zařízení, která dnes prodáváme, se mohou rozhodnout, jestli své zařízení osadí chipem od eWeLink (firma CoolKit) nebo od Tuya. Sonoff (firma ITEAD) ale Tuyu patrně nebude nikdy podporovat, protože ITEAD vlastní část firmy CollKit a CoolKit vlastní část firmy ITEAD.

Jinými slovy - WiFi zařízení od Tuya nejdou ovládat aplikací eWeLink a obráceně, WiFi HW, vyrobený pro aplikaci eWeLink (včetně Sonoff WiFi zařízení), nejde ovládat aplikací Tuya.

Toto ovšem platí pouze pro WiFi zařízení, ZigBee je standardizovaný protokol a proto některé ZigBee výrobky od Sonoff mohou pracovat pod aplikací Tuya (s patřičnou Tuya ZigBee branou) a obráceně - některé Tuya ZigBee zařízení zase pracují se Sonoff ZigBee Bridge pod aplikací eWeLink. Pro snadnou orientaci v kompatibilitě mezi oběma systémey je náš eshop rozdělen do dvou ZigBee kategorií - eWeLink ZigBee a Tuya ZigBee. V každé kategorii najdete otestované produkty pod daným systémem a některé produkty můžete najít v obou kategoriích (to tedy znamená, že fungují i pod eWeLink, i pod Tuya).

IoT platformu Tuya založil čínský podnikatel Jerry Wang, bývalý ředitel Alibaba Group. Na vývoj aplikace získal od investorů z celého světa (Čína, Austrálie, USA…) po čtyřech letech vlastního vývoje (v červenci 2018) jednu z největších investic v historii IoT, a to ve výši $200 milionů USD.

Tuya dnes podporuje cca 30 000 různých produktů ve 100 kategoriích a v říjnu 2018 oznámila 100 milionů aktivních chytrých zařízení ve 200 zemích. Servery Tuya běží na AWS (Amazon Web Services) a zpracovávají denně na 50 miliard požadavků.

 

 

Tuya splňuje ty nejnáročnější požadavky na bezpečnost

 

V našem obchodě budou v nejbližších měsících také přibývat různá zařízení, podporující platformu Tuya.

 

 

 

 

Pokačovat na

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli