


Výhradní distributor značky Sonoff pro ČR a Slovensko
Jak automatizovat a vzdáleně ovládat svoji domácnost či kancelář bez složitých instalací, programování a vysokých investic.
Pokud hledáte chytré osvětlení, výrobky jako je chytrá zásuvka, chytré vypínače na měření spotřeby elektrické energie, zařízení, která spolupracují s Google Home, Google Assistant nebo s Amazon Alexa, pak jste tady správně.
Naleznete zde kompletní sortiment chytrých vypínačů Sonoff, které Vám umožní řídit elektrické spotřebiče tzv. "inteligentně" a na dálku pomocí Vašeho mobilního telefonu.
Jediné, co k tomu potřebujete jsou naše chytré vypínače, mobilní telefon nebo tablet (iOS nebo Android), přístup k internetu a mobilní aplikaci eWeLink, jejíž stažení a používání je naprosto zdarma.
Celý systém využívá jedno z nejspolehlivějších a nejbezpečnějsích cloudových prostředí Amazon Web Services (AWS) a je také naprosto zdarma.
__________________________
Přečtěte si, jak nás hodnotí naši zákazníci
Poslední recenze z Heureka
Sonoff L2-C

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 9
- Sonoff L2-CSkladem > 20 ks349 Kč288 Kč bez DPH
WiFi RGB driver, ovládaný jak lokálním IR ovladčem, tak aplikací eWeLink. Možnost připojení vlastního LED RGB pásku (RGB pásek a 12V zdroj nejsou součástí balení).
Specifikace:
- Napájení: zdroj 250V AC 5-12V DC / 2A (zdroj není součástí balení)
- Wifi standard: 2.4GHz 802.11 b/g/n
- Wifi frekvence: 2.412-2.462GHz
- Typ zabezpečení: WEP/TKIP/AES/WPA-PSK/WPA2-PSK
- Provozní teplota: -20ºC - +50ºC
- Délka pásku: až 5m (LED pásek není součástí balení)
- Společný kontakt je +12VDC, do jednotlivých kanálů vede -12VDC
- Možnost změnit pořadí RGB kanálů na výstupu ovladače (v aplikaci eWeLink) podle specifikace Vašeho RGB pásku
Součástí balení je:
- RGB driver
- 24-tlačítkový IR ovladač (s bateríí)
- 4pinový konektor pro připojení Vašeho LED pásku
(POZOR - Neobsahuje napájecí zdroj, ani RGB LED pásek)
Tasamota:
Zatím neumíme