Pro správnou funkci tohoto webu a jeho další zlepšování používáme soubory cookies.


Autorizovaný distributor produktů

 

 

Jak automatizovat a vzdáleně ovládat svoji domácnost či kancelář bez složitých instalací, programování a vysokých investic.

 

Pokud hledáte chytré osvětlení, výrobky jako je chytrá zásuvka, chytré vypínače na měření spotřeby elektrické energie, zařízení, která spolupracují s Google Home, Google Assistant nebo s Amazon Alexa, pak jste tady správně.

Naleznete zde kompletní sortiment chytrých vypínačů Sonoff, které Vám umožní řídit elektrické spotřebiče tzv. "inteligentně" na dálku pomocí Vašeho mobilního telefonu.

 

Jediné, co k tomu potřebujete jsou naše chytré vypínače, mobilní telefon nebo tablet (iOS nebo Android), přístup k internetu a mobilní aplikaci E-WeLink, jejíž stažení a používání je naprosto zdarma.

 

Celý systém využívá jedno z nejspolehlivějších a nejbezpečnějsích cloudových prostředí Amazon Web Services (AWS) a je také naprosto zdarma.

 

Poslední recenze z Heureka

Přidáno: 06.02.2018

Rejvizus

Už dlouho jsem se necítil jako zákazník. Jim nejde jen o peníze, ale zdá se, že hlavně o spokojeného zákazníka, kterého si opravdu váží. To se málo vidí. Moc si jejich přístupu vážím.

Pro:

rychlost
ochota
dobrá cena
vstřícnost
udělají si na vás čas, když si nevíte rady

 

Přidáno: 01.02.2018

Ověřený zákazník

 

Pro:

Po objednání mi bylo ihned voláno a s panem jsme konzultovali nad možnostmi. Velmi oceňuji tento přístup

 

Přidáno: 29.01.2018

Ověřený zákazník

Super komunikace a ochota. Zboží ihned odesláno. Mohu jen doporučit.

 

 

Přidáno: 27.01.2018

Ověřený zákazník

 

Pro:

Velmi rychlé doručení
Výborná cena

 

Přidáno: 25.01.2018

Ověřený zákazník

 

Pro:

skvěle poradi a jsou vždy ochotny

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 229 Kč
Sklad Brno

Jak správně spárovat RF vypínače Sonoff T1 na Wifi a s dalšími RF ovladači
  1. Sonoff T1 (jedno i dvoutlačítkový) nejdříve správně zapojte. Nezapomeňte, že musí být napájen = musí do něj vést jak fáze, tak nula a z něj pak fáze ke světlu (v klabici vypínače musí být nejméně 3 vodiče).
  2. Přidržením jednoho z dotykových tlačítek se po chvíli ozve jedno pípnutí a po delší chvíli další pípnutí. První pípnutí signalizuje, že vypínač se přepnul do režimu párování s RF ovladačem, druhé pípnutí pak WiFi párování.
  3. Druhé zapípaní (delší podržení tlačítka) také maže případně již napárované RF ovladače
  4. To znamená, že nejdříve připojte vypínač na WiFi (do aplikace eWeLink) podržením jednoho z tlačítek až do druhého zapípání. Dioda by měla začít blikat 2x krátce, 1x dlouze.
  5. Až poté, kdy je vypínač správně napárován v aplikaci eWeLink, začněte párovat RF ovladače. Při opačném postupu byste při WiFi párování smazali RF ovladače.
  6. RF ovladače spárujete tak, že příslušné tlačítko podržíte jen do prvního pípnutí. Poté ihned stiskněte tlačítko RF ovladače, kterým chcete vypínač ovládat. Vypínač správné spárování potvrdí okamžitým pípnutím.
  7. Tento postup (bod 6) pak opakujte i pro druhé tlačítko (puze v případě dvoutlačítkového vypínače