Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 750,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Blog
Tuya - první kroky s aplikací
04.06.2018
Tuya - první kroky s aplikací
Pro Android i iOS jsou k dispozici 2 aplikace “Tuya Smart” a “Smart Life - Smart Living”, které jsou v podstatě stejné. číst celé
Co je Tuya
01.06.2018
Co je Tuya
Tuya je nová platforma pro internet věcí. Je to v podstatě konkurence eWeLinku. číst celé
Vytvoření nového účtu eWeLink
23.02.2018
Vytvoření nového účtu eWeLink
Nedaří se vám registrace do aplikace eWeLink? Připravili jsme pro vás bodový návod jak postupovat. číst celé
Zobrazit všechny články


Výhradní distributor značky Sonoff pro ČR a Slovensko

Jak automatizovat a vzdáleně ovládat svoji domácnost či kancelář bez složitých instalací, programování a vysokých investic.

Pokud hledáte chytré osvětlení, výrobky jako je chytrá zásuvka, chytré vypínače na měření spotřeby elektrické energie, zařízení, která spolupracují s Google Home, Google Assistant nebo s Amazon Alexa, pak jste tady správně.

Naleznete zde kompletní sortiment chytrých vypínačů Sonoff, které Vám umožní řídit elektrické spotřebiče tzv. "inteligentně" na dálku pomocí Vašeho mobilního telefonu.

Jediné, co k tomu potřebujete jsou naše chytré vypínače, mobilní telefon nebo tablet (iOS nebo Android), přístup k internetu a mobilní aplikaci eWeLink, jejíž stažení a používání je naprosto zdarma.

Celý systém využívá jedno z nejspolehlivějších a nejbezpečnějsích cloudových prostředí Amazon Web Services (AWS) a je také naprosto zdarma.

__________________________

Přečtěte si, jak nás hodnotí naši zákazníci
Poslední recenze z Heureka

  1. Úvod
  2. COVID-19

Aktuální situace v souvislosti s vládními omezeními v boji proti šíření koronaviru

16.3.2020

- pracujeme, prodáváme, rozesíláme bez větších omezení

  • Platba dobírkou - z důvodu vládou doporučených omezení hotovostních plateb, naši dopravci nebudou od 14.3. doručovat zásilky "na dobírku". Proto jsme z našeho obchodu platbu dobírkou dočasně odstranili.
  • Dostupné výdejny zásilkovny by měly být při výběru pobočky zohledněny a uzavřené prodejny by neměly jít vybrat.

 

 

Vyjádření Zásilkovny ze dne 16.3.

Milí e-shopaři a e-shopařky,

dovoluji si vám zaslat čerstvé informace z naší Zásilkovny. Věřím, že statečně čelíte aktuální mimořádné situaci. Chci vás ujistit, že na naší straně děláme pro doručení zásilek v e-commerce maximum.

 

Výdejní síť Zásilkovny v České republice, na Slovensku i v zahraničí funguje.

V České republice platí, že je výdej zboží a zásilek z internetových obchodů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Pro mnoho obchodníků, malých a středních podnikatelů je proto výdej zásilek z internetových obchodů alespoň částečnou kompenzací poklesu tržeb. Zásilky z vašich e-shopů, tak mohou i nadále proudit na výdejní místa Zásilkovny. Nic tedy nebrání tomu, abychom spolupracovali i nadále. Dnes jsme celý den makali na tom, abychom pružně reagovali na mimořádnou situaci a doručili vaše zásilky. Ve spolupráci s týmem Zásilkovny se nám podařilo učinit řadu důležitých kroků směrem ke stabilizaci a uklidnění situace.

 

Počet otevřených výdejních míst stále roste

Se sítí našich výdejních míst jsme v nepřetržitém kontaktu a pravidelně je o všech změnách informujeme. V této chvíli jich máme v systému opět zapojenu více než polovinu a jejich počet díky naší pravidelné komunikaci a realizací konkrétních kroků stále roste. Zásilky z internetových obchodů budou nadále doručovány jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. S ohledem na současnou situaci a bezpečnost jsme celý víkend pracovali na vylepšení procesů, zrychlení výdeje, zajištění bezpečnosti a eliminace kontaktu osob.

 

Myslíme na bezpečnost

Uděláme maximum pro to, aby byla pro vás Zásilkovna stále jasným logistickým partnerem při posílání a vyzvedávání vašich zásilek směrem k zákazníkům. Pro řidiče a partnery na výdejních místech chystáme ochranné prostředky, např. roušky a respirátory. Externí řidiči jsou pro nás jako naši zaměstnanci. Díky těmto opatřením se snažíme minimalizovat koncentraci osob a výdej trvá v řádu desítek vteřin, proto i ty bezhotovostní platby.

 

Věřím, že naše dosavadní skvělá spolupráce bude pokračovat a Zásilkovna zůstane součástí vaší nabídky i nadále. Děláme maximum pro to, abychom naše služby pro vás udrželi na té nejvyšší úrovni.

 

Chtěla bych vás také touto cestou osobně požádat: pokud máte vlastní výdejní místo, které budete i nadále provozovat jako výdejní místo pro své produkty a není v síti našich výdejních míst, bylo by možné zapojit je do naší sítě a umožnit ho využít i další e-commercové komunitě? Pojďme si tak vzájemně pomoci.

 

S přátelským pozdravem,
Simona Kijonková 
Zakladatelka a CEO Zásilkovny

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.